Anténní zesilovač CORRECT 1.1

Produkt nemá žádné parametry.

• Kvalitní zesilovač.
    • Indikace napájení.

Doporučuji, protože po jeho instalaci k pasívní anténě a radiu Blaupunkt jsem naladil o více jak 10 nových frekvencí víc.
    Kvalitní zpracování.

• Špičkové parametry.
    • V autě mi příjem vůbec nezlepšil, zboží proto vracím.

Parametrově špičkový zesilovač, bohužel u moderních citlivých autorádií s prutovou anténou nepřináší žádné zlepšení. Nejspíše je určen pro neoriginální levné autorádia s mizerným tunerem a pidi antény typu "ploutev".

• zvýši něco málo kvalitu přenosu

trošku mě zklamal, přece jen podle toho co jsem slyšel čekal jsem víc

Produkt nemá žádné parametry.

Anténní zesilovač CORRECT 1.1

• určený pro antény bez anténního zesilovače
  • konektory: autoanténní násuvný DIN
  • rozsah: DV, SV, KV, VKV
  • aktivní pásmo:88 - 108MHz (DV, SV bez zesílení)
  • zisk: 20 dB(VKV FM)
  • průchozí útlum:

• Kvalitní zesilovač.
    • Indikace napájení.

Kvalitní zpracování.

• Špičkové parametry.
    • Znatelný rozdíl, po instalaci radio naladilo o více jak 10 frekvencí více.
    • Vhodné pro místa se slabým a nestabilním signálem.
    • Kde nic není, ani zesilovač nebere.
    • Vhodné i pro nová a špičková radia a anténu bez zesilovače.
    • Signalizace správného napájení pomocí svítící LED.

Vybral jsem jej pro vynikající parametry, které se potvrdily.
    Abych jej vyzkoušel, naladil jsem stanice před instalací a po ní, samozřejmě na jednom místě stojícího auta.
    Rozdíl byl více jak deset nových frekvencí. Za jízdy v místech, kde se signál již ztrácel, radio hraje plynule. Provozuji jej s radiem Blaupunkt za cca 6000 Kč a příjmem signálu se zabývám již mnoho let.
    Cena plně odpovídá kvalitě.
    Vřele doporučuji do míst s problematickým signálem

• u pasivní vestavěné antény v autě výrazné zvýšení signálu, které je dostatečné pro normální příjem a poslech

doporučuju

• Špičkové parametry.
    • V autě mi příjem vůbec nezlepšil, zboží proto vracím.

• zvýši něco málo kvalitu přenosu

trošku mě zklamal, přece jen podle toho co jsem slyšel čekal jsem víc